Tuin van Oost

WAT

Iedere vrijdagmiddag, de hele zomer lang, zetten we de tuin van de Oosterkerk open voor alle mensen uit Haarlem Oost (en verder). Met lekkere hapjes en drankjes, veel gezelligheid en iedere week minstens één leuke en/of interessante activiteit.
Van 29 mei t/m 26 juni: van 12.00 tot 15.30 uur (light)
Van 3 juli t/m 14 augustus: tot 17.30 uur (family) (mmv Rebup)
Van 21 augustus t/m 18 september: tot 15.30 uur (light)

WAAROM

In de Tuin van Oost ontmoet je allerlei buurtgenoten, in een ontspannen sfeer. Je maakt een praatje, doet mee aan een leuke activiteit of kijkt en luistert er naar, kletst nog wat na en voor je het weet voel je je verbonden met je buurtgenoot, andere buren en deze plek.
Volgende week kom je gewoon weer ff langs, voor een praatje en wat gezelligheid. Misschien help je ook wel een klein handje mee.
En een volgende keer schrijf je je in voor één van de activiteiten van Buurtbaken Oosterkerk in het komende najaar of de winter.
Waarom? Omdat dingen met elkaar doen, veel leuker is dan in je eentje thuis, of achter een scherm. En je wat wil maken van je eigen woonomgeving.

VOOR WIE

Voor iedereen uit Haarlem Oost: jong, ouder en nog wat ouder, mobiel en minder mobiel, mensen met veel talenten en mensen die hun talent nog niet ontdekt hebben, mensen met lef en mensen zonder, mensen met een vriendenkring en mensen die maar weinig contacten hebben, mensen met een smalle beurs en mensen die (wat) meer te besteden hebben, mensen die gelovig zijn, mensen die zoekend zijn ... maar in ieder geval: mensen die het (stiekem toch wel) leuk vinden om contact te hebben met andere mensen in hun buurt.

HELP MEE

Iedere vrijdagochtend, na de stiltemeditatie, vanaf ca. 09.30 uur moeten tafels, stoelen, etc. klaar gezet worden. Een paar extra mensen en hun handjes zijn dan welkom.
Misschien wil je eerst wel ff 20 minuten stil zitten mediteren in de sfeervolle Oosterkerk. Dat kan!

En aan het eind van de middag, rond 15.30 (Tuin van Oost light) of 17.30 uur (family), kunnen we ook wel weer wat opruimhulp gebruiken. En dan zal er ook nog wel wat schoon gemaakt moeten worden.

En misschien heb je wel een zeker talent en wil je die wel inzetten? Poffertjes bakken, schminken, suikerspinnen maken, dansen, een bordspel spelen, een klankschaalsessie, een optreden ... er is van alles mogelijk in de Tuin van Oost.

Je kunt hier vrijblijvend contact opnemen met de initiatiefnemer en samen kijken welke hulp nodig is.


LOCATIE

Zomerkade 165, Haarlem, Nederland
Deel dit initiatief

WIE ZIJN WIJ aa

Initiatiefnemer
Marc Wopereis
Organisatie
Buurtbaken Oosterkerk
Non-profit organisatie

AGENDA

CATEGORIE

ONTMOETEN ACTIVITEITEN
GROEN DUURZAAM
KUNST CULTUUR
VEILIG SCHOON
WONEN BOUWEN
CORONA INITIATIEF

BLIJF OP DE HOOGTE

Ontvang automatisch een e-mail als er nieuws is over dit initiatief. Je kunt je op elk moment weer afmelden.




REACTIES
Nog geen reacties


REAGEER